w

„DJ z placu Rodła” powrócił na ulice Szczecina. Mężczyzna znowu irytuje mieszkańców głośną muzyką (wszczecinie.pl)

Na ulice Szczecina powrócił jeden z najbardziej irytujących mieszkańców, jakim jest tzw. DJ z placu Rodła. Mężczyzna powrócił po krótkiej przerwie, fundując całej okolicy jeszcze głośniejsze przeboje niż wcześniej. Faktem jest, że muzyka DJ-a zakłóca codzienne życie pracowników biurowca Pazim i przechodniów spacerujących przez centrum Szczecina.

Jeden z mieszkańców relacjonuje, że DJ z placu Rodła ponownie pojawił się na ulicach miasta, zapewniając intensywne i głośne granie zarówno w środę, jak i czwartek. Muzyka odtwarzana jest non-stop, od południa do późnego popołudnia. ”Występy” DJ-a wywołują frustrację wśród przechodniów, a także wśród pracowników pobliskiego biurowca Pazim.

Straż Miejska potwierdziła, że sytuacja jest całkiem poważna, ponieważ mężczyzna już wiele razy otrzymywał mandaty, ale jak na razie nie wyciągnął z tego żadnej lekcji. Strażnicy już niejednokrotnie karali DJ-a za zakłócanie porządku publicznego, ale grajek regularnie powraca na plac Rodła. Czasami zdarza się, że puszcza swoją muzykę również w innych okolicach, gdzie też pojawiają się zgłoszenia od mieszkańców.

Historia „DJ-a z placu Rodła” ciągnie się już od dłuższego czasu, ale obecnie nie wygląda na to, że sytuacja zostanie szybko rozwiązana. Pomimo mandatów i ostrzeżeń DJ w dalszym ciągu oddaje się swojej hałaśliwej pasji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

41 komentarzy

Poznaniacy korzystają z przystanku komunikacji miejskiej w środku remontu na ul. 27 Grudnia (gloswielkopolski.pl)

„Sylwestrowa Noc Przebojów” w Zielonej Górze przyciągnęła tysiące mieszkańców (gazetalubuska.pl)