w

Czy należy wprowadzić zakaz ws. koni wożących turystów do Morskiego Oka? Respondenci odpowiadają (www.infowet.pl)

Ostatnio pojawiły się wyniki badania dotyczącego zakazu pracy koni, które wożą turystów do Morskiego Oka. Sondaż został przeprowadzony przez Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna dla portalu InfoWet. Wyniki pokazują, że ponad połowa Polaków popiera ten zakaz.

Respondenci, prawdopodobnie opierając się głównie na informacjach medialnych, wykazali zdecydowane poparcie dla zakazu pracy koni jako siły pociągowej dla fasiągów z turystami, które zmierzają do Morskiego Oka.

Analiza wyników ukazuje, że większość respondentów, w tym zwłaszcza kobiety i mieszkańcy dużych miast, popiera ten zakaz. Nieco innego zdania są mężczyźni oraz osoby z mniejszych miejscowości, ponieważ nie wyrażają większych sprzeciwów w stosunku do tej pracy.

Warto dodać, że osoby przeciwne tej formie transportu to najczęściej kobiety z dużych miast, które posiadają wyższe wykształcenie i stabilną sytuację materialną. Natomiast osoby znajdujące się w gorszej sytuacji materialnej zazwyczaj akceptują ciągnięcie wozów przez konie do Morskiego Oka.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wilki zaatakowały kilka kóz w gminie Kościerzyna (dziennikbaltycki.pl)

46-latek zaatakował nożem 16-latka w autobusie z Katowic do Dąbrowy Górniczej (katowice.naszemiasto.pl)