w

Czołowe zderzenie na ul. Kołodzieja w Katowicach. Cztery osoby hospitalizowane (katowice.naszemiasto.pl)

W piątkowy poranek w katowickiej dzielnicy Murcki spokój mieszkańców zakłócił głośny trzask. Okazało się, że na ul. Kołodzieja doszło do wypadku, gdzie dwa pojazdy osobowe wjechały na czołowe zderzenie. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, a na czas działań na odcinku wprowadzono ruch wahadłowy.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce na ul. Pawła Kołodzieja, gdzie przez kilka godzin trwały intensywne prace czterech zastępów straży pożarnej. Jak relacjonuje kpt. Rafał Gruszka, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, około godziny 6:30 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

W wyniku wypadku zespół ratownictwa medycznego przewiózł do szpitala cztery poszkodowane osoby.

Na czas trwania czynności służbowych na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Policja informuje, że wypadek został zakwalifikowany jako poważne wydarzenie drogowe. Natomiast strażacy donieśli, że po usunięciu pojazdów z jezdni zaszła również konieczność usunięcia płynów eksploatacyjnych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Małopolsce! Wyjątkowe atrakcje aż do 17 marca (zakopane.naszemiasto.pl)

Zadzwonił na policję, że ktoś mu się włamał do busa, a potem rzucił się na mundurowych (gazetakrakowska.pl)