w

Atak nożownika na pętli tramwajowej w Krakowie. Jedną z ofiar ugodził nożem w plecy (cowkrakowie.pl)

W Krakowie doszło do groźnej sytuacji z udziałem mężczyzny uzbrojonego w nóż. Jak ustalili funkcjonariusze policji, 26-letni nożownik zaatakował przypadkowe osoby, raniąc jednego z mężczyzn w plecy.

We wtorek wieczorem policja otrzymała zgłoszenia o mężczyźnie z nożem, który grasował w południowej części Krakowa, grożąc przypadkowym przechodniom. Do sytuacji doszło na pętli tramwajowej, gdzie wybuchła awantura, w wyniku której mężczyzna został ugodzony nożem w plecy. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Agresor wszedł do tramwaju, gdzie najpierw zaatakował dwie osoby, grożąc im nożem. Następnie od jednej z osób zażądał oddania telefonu, po czym odszedł sobie z miejsca zdarzenia. Policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy, co doprowadziło do ustalenia jego tożsamości oraz miejsca zamieszkania.

O godzinie 1:00 policja dotarła do lokalu, w którym miał przebywać podejrzany. Kiedy tylko sprawca dojrzał mundurowych, próbował uciec przez okno. Jednak funkcjonariusze byli od niego szybsi i zdążyli w porę zatrzymać agresywnego 26-latka. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono m.in. telefon, który podejrzany zabrał podczas incydentu w tramwaju.

Po zakończonych czynnościach mężczyzna został przewieziony na komisariat, a następnie umieszczony w areszcie policyjnym. Śledczy podejrzewają go nie tylko o incydent z poprzedniej nocy, ale także o wcześniejsze rozboje w rejonie Podgórza. Aktualnie 26-latek oczekuje na przedstawienie zarzutów przez prokuraturę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

40 komentarzy

Straż Graniczna w Pyrzowicach wyniosła z samolotu pijanego Polaka i dwóch agresywnych Słowaków (katowice.naszemiasto.pl)

PGZ-Narew przyjęło zamówienie na 24 nowoczesne radary dla Wojska Polskiego (www.polon.pl)