w

Anna Wyszkoni na KULturaliach w Lublinie. Artystka pojawiła się na scenie z tęczową flagą (kurierlubelski.pl)

Tegoroczne KULturalia zainaugurował koncert Anny Wyszkoni, podczas którego artystka pokazała swoje wsparcie dla społeczności LGBT. Piosenkarka pojawiła się na scenie z tęczową flagą.

Dni Kultury Studenckiej w Lublinie trwają od początku maja, a jedną z największych atrakcji są koncerty organizowane przez samorząd studencki KUL. W ramach tego na scenie pojawiła się także Anna Wyszkoni, która rozpoczęła swój występ, trzymając tęczową flagę – symbol różnorodności i wsparcia dla społeczności LGBT.

Dzisiaj scenę KULturaliów zaszczyci Krzysztof Cugowski, współzałożyciel Budki Suflera, a także zespół Myslovitz, który zagra swoje największe hity. Ceny biletów – ulgowe 30 zł, normalne 40 zł.

Natomiast w niedzielę planowany jest piknik z grillami i strefą dla dzieci, a także wieczorny występ zespołu BIOS. Warto dodać, że wstęp na niedzielne wydarzenia jest bezpłatny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Nie żyje motocyklista (zielonagora.naszemiasto.pl)

Replika dworca Gdańsk Główny w Japonii. Obiekt pełni funkcję pałacu ślubów (www.whitemad.pl)