w

55-latka pogryziona przez agresywnego psa w Zalesiu (kurierlubelski.pl)

W minioną niedzielę doszło do dramatycznej sytuacji na terenie gminy Zalesie, w wyniku której 55-latka została zaatakowana i pogryziona przez agresywnego psa. Zwierzę wydostało się z kojca na jednej z okolicznych posesji. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie na terenie gminy Zalesie. Dyżurny komisariatu w Terespolu otrzymał zgłoszenie, że pies pogryzł kobietę. Na miejsce skierowano patrol policji, który ustalił, że pies zaatakował dwie kobiety spacerujące z dzieckiem. Zwierzę pogryzło 55-latkę, która z obrażeniami trafiła do szpitala.

Właścicielem psa okazał się 65-letni mężczyzna. Według ustaleń czworonóg wydostał się z kojca, który był na posesji, a następnie wybiegł na ulicę. Policja podaje, że pies był zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, ale nie był właściwie zabezpieczony.

Funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w tej sprawie, badając okoliczności zdarzenia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Wskoczyli na samochód, niszcząc maskę i dach. Zatrzymała ich zielonogórska policja (gazetalubuska.pl)

Syn Donalda Tuska otrzymał pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego (wbijamszpile.pl)