w

3-latek wyszedł sobie z przedszkola i spacerował po ulicach Zielonej Góry (zielonagora.naszemiasto.pl)

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Zielonej Górze, gdzie trzyletnie dziecko na własną rękę wyszło z przedszkola i spacerowało sobie po mieście. O sytuacji z trzylatkiem doniosła jedna z mieszkanek miasta, a lokalna policja potwierdziła ten incydent.

Jak się okazało, z przedszkola w Zielonej Górze niepostrzeżenie wyszedł trzylatek, który samotnie przemierzał ulice miasta. W pewnym momencie został zauważony przez przypadkową osobę, która natychmiast podjęła kroki w tej sprawie.

Mieszkanka Zielonej Góry, przejeżdżając obok dziecka, zauważyła, że malec nie ma przy sobie dorosłego opiekuna. W związku z tym zatrzymała się i nawiązała kontakt z malcem. Chwilę potem pojawiła się kolejna osoba, która rozpoznała chłopczyka. W rezultacie wezwano policję i rodziców.

Dzięki szybkiej interwencji nie doszło do żadnego nieszczęścia, a funkcjonariusze przekazali dziecko rodzicom i sporządzili raport zdarzenia. Aktualnie sprawdzają, w jaki sposób malec mógł niezauważony wyjść z przedszkola.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Słynny zegar kulkowy w Szczecinie zniszczony przez wandali (www.rmf24.pl)

Autorka projektu Dworca Metropolitalnego w Lublinie w jury na World Architecture Festival 2024 (designteka.pl)