w

Złodzieje wysadzili bankomat na Kowalach. Plany kradzieży pokrzyżował im patrol ochrony (www.trojmiasto.pl)

Grupa złodziei podjęła próbę kradzieży pieniędzy z bankomatu ulokowanego przy ul. Zeusa na Kowalach. Sprawcom udało się wysadzić urządzenie, ale ich działania przerwali funkcjonariusze ochrony.

Wydarzenia miały miejsce w nocy 16 listopada i zostały uwiecznione na nagraniu z monitoringu. Film ukazuje zamaskowanych mężczyzn, którzy robią coś przy bankomacie, a następnie dochodzi do eksplozji. Jednak pomimo próby kradzieży, plany złodziei pokrzyżował patrol ochrony, uniemożliwiając im zabranie pieniędzy.

Agnieszka Kozłowska z Higasa Properties potwierdziła, że taki incydent miał miejsce. I dodała, że aktualnie policja prowadzi śledztwo w sprawie niezidentyfikowanych złodziei.

Incydent związany z bankomatem na Kowalach to kolejny taki przypadek w Trójmieście. Do pierwszej kradzieży bankomatu doszło przy ul. Wodnika, a do drugiej w Gdyni, gdzie złodzieje wysadzili dwa bankomaty, z których jeden okradli, a drugi uszkodzili.

Złodziejom udało się dokonać kradzieży z wolnostojącego bankomatu na ul. Wzgórze Bernadowo. Natomiast drugi zniszczony bankomat znajduje się w pobliżu dyskontu spożywczego na Chwarznie, niedaleko Obwodnicy Trójmiasta. Obie maszyny zostały wysadzone w środku nocy, prawdopodobnie za pomocą specjalnego gazu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Menora w metalowej klatce na ul. Kowalskiej spowodowała kontrowersje wśród internautów (kurierlubelski.pl)

Agresywny bezdomny i jego pies osiedlili się w gdyńskim parku, skąd skutecznie odstraszają mieszkańców (www.trojmiasto.pl)