w

Wzrost liczby prób samobójczych. W Katowicach najwięcej. Co jest przyczyną? (twojezdrowie.rmf24.pl)

W policyjnych statystykach widać kolejny wzrost liczby prób samobójczych, zwłaszcza wśród młodzieży – o ok. 80 proc. Tylko w ciągu pięciu miesięcy w Polsce doszło do ponad 6 tysięcy takich przypadków.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

9 komentarzy

 1. Ciekawe co może być przyczyną ?
  Mamy dobry rząd, gospodarka pnie się w górę, ludziom żyje się lepiej…

  Prąd do góry
  Węgiel do góry (jak jest)
  Drewno do góry
  Gaz do góry
  Czynsz do góry
  Ceny w sklepach do góry
  Stopy procentowe do góry
  Wypłaty prawie w miejscu

  No chce się żyć w tak cudnym, mlekiem i miodem płynącym kraju…

 2. A jak się nie zabić kiedy jak się ma problemy to nawet nie ma z kim przegadać. Otoczenie wymyślasz, rodzina przesadzasz wyjdź do ludzi,ogarnij się,inni mają gorzej. Terapia czeka się na nią długo a płatna oskubie z ostatnich groszy. Kiedy wszystko jest ok są wszyscy kiedy zaczyna się walić zostajesz sam.

 3. Brak poczucia bezpieczeństwa szacunku, stabilności! Wiele młodych nie ma możliwości stanąć na nogi i zacząć swoje życie bo z dnia na dzień jest coraz gorzej. Brak zrozumienia i akceptacji. To są powody dla których ludzie posuwają się do tych czynów! Czytam te komentarze i ludzie to na prawdę prostacy i debile! Ostatnio stałem na przystanku jak dwie starsze baby gadały że młodzież taka i owaka ale gdyby to jej wnuk skrócił sobie życie ciekawe co by miała do powiedzenia. Ludzie nie maja za grosz w sobie empatii i po prostu ludzkiego podejścia!

Atak na ratowników sopockiego WOPR. Sprawcy grozi więzienie (wideo) (www.zawszepomorze.pl)

Gdzie byliście 16 lat temu? Jeżeli na tej imprezie w Katowicach, to może jesteście na zdjęciach. To było SZALEŃSTWO! (katowice.naszemiasto.pl)