w

W Gdańsku powstanie nowy hotel sieci Mariott. Jego design będzie nawiązywać do spichlerzy (investmap.pl)

Grupa Hotelowa PI Apartamenty&Hotele otwiera obiekt sieci Marriott w Gdańsku po sukcesie Garamond Hotel w Krakowie. Nowy hotel na wyspie Spichrzów to drugi projekt operatora w tym mieście. Pierwszym jest hotel Renaissance, który jest już w trakcie budowy.

Nowy hotel Tribute w Gdańsku, nazwany The Brick, nawiązuje swoim designem do spichlerzy. Wnętrza projektuje pracownia Fobia Design, która jest także odpowiedzialna za hotel w Krakowie.

Izabela Fluder-Wiąk z Fobia Design podkreśla, że wnętrza hotelu będą nawiązywać do kontekstu miejsca i historii, tworząc niepowtarzalny charakter obiektu. Agnieszka Dąbrowska, prezes Grupy Hotelowej PI Apartamenty&Hotele, wskazuje na sukces Garamond Hotel w Krakowie i planuje podobne osiągnięcia w Gdańsku.

Projekt budowlany wykonuje CKK ARCHITEKCI z Gdyni pod nadzorem Anny Król. Hotel będzie miał 60 pokoi, w tym luksusowy apartament z widokiem, sauną i jacuzzi, a także restaurację, bar, recepcję i miejsca parkingowe.

Generalnym wykonawcą jest PI Hotel Development, a zarządzaniem zajmie się PI Management z Krakowa. Grupa Hotelowa PI Apartamenty&Hotele, certyfikowany operator sieci Marriott, zarządza już dwoma obiektami tej marki w Krakowie i posiada też hotele sieci Accor.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Dwaj Białorusini zaatakowali 22-latka w Białej Podlaskiej, bijąc go i kopiąc po całym ciele (kurierlubelski.pl)

Aresztowano 16-latka z Malborka. Nastolatek podejrzany jest o serię kradzieży i włamań (dziennikbaltycki.pl)