w

Trójka oszustów zaatakowała niepełnosprawną 66-latkę i splądrowała jej mieszkanie (gazetakrakowska.pl)

Trzech oszustów, udających pracowników krakowskich Wodociągów, zaatakowało starszą, niepełnosprawną kobietę. Sprawcy napadli na seniorkę w jej mieszkaniu, a następnie obrabowali ją z kosztowności i uciekli.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 16:00 przy ulicy ks. Meiera w Krakowie. Oszuści – dwaj mężczyźni i kobieta – podszyli się pod pracowników wodociągów i pod pretekstem awarii próbowali wejść do mieszkania 66-latki, która poruszała się o kulach.

Starsza kobieta odmówiła wpuszczenia ich do domu i zadzwoniła do syna. Jednak napastnicy wtargnęli do mieszkania, przewrócili seniorkę, a następnie ukradli pieniądze i kosztowności, w tym biżuterię i zegarek.

Syn opowiada, że natychmiast po przyjeździe zabrał matkę do szpitala. Na szczęście obrażenia nie były poważne.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się policja, która prowadzi teraz dochodzenie.

Policjanci zaznaczają, że oszuści coraz częściej stosują nowe metody w celu okradania osób starszych, w związku z czym nierzadko podszywają się pod pracowników różnych służb miejskich.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Inspektorzy przeprowadzali kontrole autokarów. Zatrzymano dowody rejestracyjne i wypisano mandaty (katowice.naszemiasto.pl)

Natalia Kaczmarek zdobyła złoto na mistrzostwach Europy w biegu na 400 m i pobiła rekord Polski! (sport.tvp.pl)