w

Rodzice odprawiali egzorcyzmy w lesie na rocznej córeczce. Wyziębione dziecko trafiło do szpitala (gs24.pl)

Na rodziców rocznej dziewczynki padły podejrzenia, że odprawiali nad córką egzorcyzmy. Oboje zostali zatrzymani w dramatycznych okolicznościach.

Po zatrzymaniu ojca postawiono mu zarzut narażenia córki na niebezpieczeństwo. Natomiast jej matka przebywa w szpitalu w Gryficach. Ze względu na jej stan, nie została jeszcze przesłuchana. Sąd rodzinny rozważa umieszczenie dziewczynki w rodzinie zastępczej.

Rodzice byli przekonani, że ich dziecko jest opętane i próbowali znaleźć egzorcystę. Kiedy to się nie udało, postanowili sami przeprowadzić egzorcyzmy w lesie. Wyziębioną dziewczynkę z zadrapaniami odnaleziono dzięki kobiecie, którą rodzice zatrzymali wcześniej na drodze, pytając o kontakt do egzorcysty.

Kiedy nie otrzymali kontaktu, wsiedli do samochodu i wjechali do lasu, a kobieta cały czas ich obserwowała. Według ustaleń wyprowadzili dziewczynkę z samochodu, a później klęczeli nad nią, wypowiadając słowa w nieznanym języku. Ponoć smagali ją również gałązkami.

Kobieta wezwała policję, która na miejscu zdarzenia zastała rodziców, a także ubłoconą i częściowo rozebraną dziewczynkę. Dziecko miało zadrapania i było wychłodzone, trafiło do szpitala.

Prokuratura rozważa powołanie biegłych psychiatrów, aby ocenić poczytalność rodziców w chwili czynu. Ojcu grozi do 5 lat więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Tajemnicze zaginięcie Natalii Panochy-Raczkiewicz z Gortatowa (wiadomosci.radiozet.pl)

Kontrole taksówkarzy w Gorzowie. Wykryto liczne nieprawidłowości i wypisano wiele mandatów (gazetalubuska.pl)