w

Restrukturyzacja wrocławskiej sieci Neonet. Grupowe zwolnienia i zamykanie sklepów (gazetawroclawska.pl)

Zarząd Spółki Neonet S.A. ogłasza zamknięcie części sklepów stacjonarnych i redukcję etatów. Oznacza to zwolnienie około 100 pracowników. Planowane działania mają poprawić sytuację firmy i zapewnić stabilność w przyszłości.

370 pracowników centrali Neonetu jest oburzonych z powodu zwolnień grupowych, które będą obejmować od 80 do 100 osób. Zarząd tłumaczy, że ta restrukturyzacja jest kluczowym krokiem dla poprawy sytuacji firmy, dodając, że zapewni zwolnionym pracownikom okres wypowiedzenia, odprawę oraz wsparcie HR.

Należy podkreślić, że działania te obejmują likwidację tylko wybranych sklepów stacjonarnych w sieci Neonet, a cały proces już się rozpoczął. W związku z tym pracownicy zamykanych placówek mają zapewnione wsparcie, w tym również gwarancję odprawy, zgodnie z komunikatem Zarządu.

Pomimo trwającej restrukturyzacji, zakupy w sieci Neonet pozostają niezakłócone dla klientów. Dzięki temu nabywcy nadal mogą kontynuować zakup produktów Neonet zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i drogą internetową. A to dlatego, że pomimo redukcji etatów i likwidacji sklepów, Neonet nadal pozostaje jednym z liderów w branży AGD/RTV/GSM/IT w Polsce.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

W 2023 roku Polska miała najwyższe hurtowe ceny prądu w Unii Europejskiej (wysokienapiecie.pl)

Jest wyrok dla sprawców, którzy porwali i zgwałcili 14-latkę z Poznania (www.rmf24.pl)