w

Policja namierzyła świadka wypadku przy moście Dębnickim w Krakowie. Mężczyzna jest obywatelem Wielkiej Brytanii (gazetakrakowska.pl)

Policja odnalazła mężczyznę będącego świadkiem tragicznego zdarzenia na moście Dębnickim w Krakowie, podczas którego zginęły cztery osoby w wypadku samochodowym. Mężczyzna, który uniknął potrącenia przez renault megane, był poszukiwany od kilku tygodni. Obecnie prokuratura liczy na uzyskanie od niego cennych informacji.

Nocą z 14 na 15 lipca wydarzyła się okropna tragedia na moście Dębnickim w Krakowie. Samochód marki Renault Megane, poruszający się z dużą prędkością przez centrum miasta, zaliczył dachowanie na bulwarze Czerwieńskim. Z powodu wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn w wieku 20-24, którzy podróżowali megane. Śledztwo nadzoruje krakowska prokuratura.

Od momentu wypadku policjanci poszukiwali świadek tego zdarzenia. Nagranie wideo, które zostało udostępnione publicznie, pokazuje, że tuż przed wypadkiem na ulicy pojawił się pieszy, który zatrzymał się w ostatniej chwili, gdy auto zjechało z drogi i uderzyło w mur przy moście Dębnickim.

Prokuraturze udało się zlokalizować świadka, przebywał za granicą. Jest to obcokrajowiec, który może dostarczyć w tej sprawie istotnych informacji. Świadek ten jest kluczowym elementem w dochodzeniu, jednak konieczne też będzie wystąpienie o międzynarodową pomoc prawną. Jak na ten moment prokuratura oczekuje na zeznania mężczyzny.

Świadek jest obywatelem Wielkiej Brytanii i jego zeznania mogą mieć duże znaczenie w trakcie śledztwa. Pomocne będą zarówno nagrania monitoringu, oględziny pojazdu, jak i informacje dostarczone przez obcokrajowca.

Wiadomość o odnalezieniu świadka pojawiła się pierwotnie w Polskim Radiu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

19 komentarzy

Kąpielisko w Dolinie Trzech Stawów doskonałym miejscem na relaks dla mieszkańców i turystów (dziennikzachodni.pl)

Niemcy planują odesłać do Polski około 3,5 tys. cudzoziemców (i.pl)