w

TragediaTragedia

Nocna tragedia w Krakowie. Dachowanie osobówki i cztery ofiary śmiertelne (gazetakrakowska.pl)

Wczorajszej nocy przy moście Dębnickim w Krakowie doszło do okropnego wypadku, podczas którego dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżowały cztery osoby w wieku 20-24 lat. Niestety wszystkie zginęły na miejscu zdarzenia. Policja i prokuratura badają przyczyny tragedii.

Fatalna sytuacja na drodze miała miejsce w nocy z 14 na 15 lipca niedaleko mostu Dębnickiego przy bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. Krótko po godzinie 03:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o samochodzie osobowym marki renault megane, który wypadł z drogi i zakończył swój manewr dachowaniem. Zgłaszająca osoba dodała, że nikt nie wychodził z pojazdu.

Na miejsce wypadku wysłano jednostki policji i ponad 20 strażaków. Po użyciu narzędzi hydraulicznych, które były potrzebne do wydobycia ofiar z samochodu, strażacy wyciągnęli ciała czterech martwych mężczyzn w wieku 20-24 lat. Okazało się, że są to mieszkańcy z powiatu wielickiego. Zespół ratownictwa medycznego podjął natychmiastowe próby reanimacji. Niestety nie udało się uratować żadnej z ofiar.

Uderzenie w słup, dachowanie po schodach i uderzenie w murek

Według funkcjonariuszy policji mężczyźni podróżowali aleją Krasińskiego w kierunku mostu Dębnickiego. Przy skrzyżowaniu z ul. Zwierzyniecką wypadli z drogi i uderzyli w słup sygnalizacji. Samochód zaczął dachować po schodach prowadzących na bulwar Czerwieński, które znajdowały się zaraz przy moście. Na bulwarze dodatkowo pojazd uderzył również w murek zaporowy.

Jak podaje portal 112malopolska.pl, jeden z uczestników wypadku był synem znanej uczestniczki programu “Królowe Życia”.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

12 komentarzy

Wizyta ministra Ziobro w Katowicach: Wspólna strategia dla polskiego sektora energetycznego (dziennikzachodni.pl)

Na trasie S5 pod Trzebnicą kierowca zauważył samochód z napisem "POMOCY". Ruszył w pościg i powiadomił policję (gazetawroclawska.pl)