w

Kibice Lecha Poznań oferują pomoc w przywróceniu porządku w galerii Posnania (epoznan.pl)

Ostatnio Poznań żyje tematem rzekomych gangów nastolatków, które sieją chaos i spustoszenie, zwłaszcza w centrum handlowym Posnania. Młodzi ludzie ponoć zaczepiają klientów, prosząc o pieniądze lub papierosy, a przy okazji grożą przemocą. Sprawą zajmują się już funkcjonariusze policji i dyrekcja galerii, a teraz dołączyli do nich również kibice Lecha Poznań.

Poznańscy kibice Kolejorza, po niedawnym zatrzymaniu ukraińskich chuliganów, ponownie apelują o przywrócenie porządku. Tym razem skupiają uwagę na centrum handlowym Posnania, gdzie ochrona galerii pozwala małolatom na agresywne zachowanie wobec klientów.

Zaczepianie, żądanie pieniędzy i pobicie to codzienność dla osób odwiedzających galerię. W związku z tym kibice sugerują, że przekazanie na konto Lecha Poznań wynagrodzenia, które przeznaczone jest dla firmy ochroniarskiej, mogłoby skutecznie rozwiązać ten problem.

Dyrekcja Posnanii zaznacza, że celem jest uspokojenie sytuacji w centrum handlowym, przy jednoczesnym rozwiązaniu problemu. Z tego względu zwiększono już liczbę pracowników ochrony i wzmocniono współpracę z policją.

Warto zaznaczyć, że mimo niepokojących doniesień rozmowy z pracownikami i klientami galerii nie potwierdzają występowania patologicznych sytuacji na jej terenie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

21 komentarzy

  1. Błagam nie udostępniaj clickbaitowych rzeczy tu masz oficjalne oświadczenie : Oświadczenie Kibiców Lecha Poznań.

    Kibice Lech Poznań to bardzo nośny temat. Niezwykle często wykorzystywany do clickbaitów, fake newsów. Jesteśmy motywem, który doskonale się sprzedaje i przynosi olbrzymie zasięgi nie tylko oficjalnym stronom różnych mediów, ale przede wszystkim bliżej nieokreślonym profilom facebookowym prowadzonym przez osoby, którym zależy na atencji i nabijaniu oglądalności.

    Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Poznaniu odbiły się szerokim echem praktycznie we wszystkich portalach internetowych. Profil facebookowy, który wymyślił i opublikował tę informację nie ma nic wspólnego z kibicami Lecha Poznań. Odcinamy się jednoznacznie od postów publikowanych na tym profilu. Przypuszczamy, że autor tego fake newsa nie będzie mieć na tyle cywilnej odwagi by sprostować swoją publikację i ucieknie do króliczej nory.

    Jesteśmy bardzo niemile zaskoczeni, że nie tylko internetowi patocelebryci wykorzystują tę sytuację by zaistnieć w mediach, ale olimpijczycy i mistrzowie świata w swoich dyscyplinach sportu również.

21-latek zginął w bójce na wrocławskiej starówce. Zatrzymano dwóch cudzoziemców (wro.city)

Znaleziono saszetkę z 10 tys. zł w szpitalu na Pomorzanach. Policja szuka właściciela (gs24.pl)