w

Dwie kolizje na A2: w jednej zderzyło się pięć, a w drugiej sześć pojazdów (gloswielkopolski.pl)

W piątek doszło do dwóch większych kllizji na autostradzie A2. Jeden z nich miał miejsce na trasie w kierunku Świecka, gdzie zderzyło się pięć samochodów. Natomiast do drugiego doszło na trasie w kierunku Warszawy, gdzie zderzyło się sześć pojazdów. W wyniku kolizji wystąpiły utrudnienia w ruchu, a sprawę badają funkcjonariusze policji.

Wypadek na A2 w kierunku Świecka

W piątek na poznańskim odcinku autostrady A2 w kierunku Świecka, między węzłami Krzesiny i Luboń, nastąpiła kolizja z udziałem pięciu samochodów – oznajmił dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA.

Sytuacja sprawiła, że wystąpiły utrudnienia w ruchu, w związku z czym zablokowano dwa pasy. Przejazd możliwy jest tylko prawym pasem.

Jak na tę chwilę nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Wypadek na A2 w kierunku Warszawy

Drugi wypadek wydarzył się na 162 km autostrady A2 między węzłami Komorniki i Luboń, na trasie do Warszawy. W tym miejscu zderzyło się sześć pojazdów – poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Z powodu zdarzenia tutaj również wystąpiły ograniczenia w ruchu drogowym, z racji czego kierowcy mogą podróżować tylko prawym pasem. W wyniku kolizji poszkodowana jest jedna osoba.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Na trasie S5 pod Trzebnicą kierowca zauważył samochód z napisem "POMOCY". Ruszył w pościg i powiadomił policję (gazetawroclawska.pl)

Premier Morawiecki w Łobzie. Zapowiedź budowy kolejnych żłobków w Polsce (gs24.pl)