w

Dostawca pizzy zatrzymany przez policję w Szczecinie. Rozwoził zamówienia, mając dwa promile (gs24.pl)

W ostatni dniach szczecińscy funkcjonariusze zatrzymali samochód z dostawcą pizzy, przeprowadzając rutynową kontrolę na drogach. Zatrzymany kierowca, który zmierzał z zamówieniem do klienta, był pod niemałym wpływem alkoholu. Nie dość, że był nietrzeźwy w czasie pracy, to jeszcze siedział za kierownicą samochodu.

W trakcie nocnej służby funkcjonariusze ze Szczecina zauważyli samochód osobowy marki Fiat Uno. Kierowca dziwnie poruszał się na drodze, w związku z czym policjanci postanowili zatrzymać pojazd. Kierowca zjechał na pobocze, aby poddać się rutynowej kontroli drogowej, ale po chwili ruszył i zaczął uciekać.

Podejrzany zdecydował się na ucieczkę przed policją, ignorując sygnały wydawane przez mundurowych. Niedługo po tym mężczyzna się zatrzymał, ale nie chciał opuścić pojazdu. Ponadto, w momencie otworzenia drzwi od strony kierowcy, policjanci wyczuli intensywną woń alkoholu. Mężczyzna został poddany badaniu alkomatem, który wykazał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Okazało się, że zatrzymany to dostawca pizzy, który akurat był w pracy w momencie zatrzymania. Z powodu swojego postępowania stracił prawo do prowadzenia pojazdów mechanicznych i wkrótce stanie przed sądem, gdzie będzie musiał tłumaczyć się z jazdy po pijaku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

7 komentarzy

Zapadł prawomocny wyrok ws. matki, która ze szczególnym okrucieństwem zabiła trzyletnią córeczkę (gloswielkopolski.pl)

PO zamierza przejąć kontrolę nad mediami, zamieniając je w narzędzie do rządowej propagandy (gazetalubuska.pl)