w

Chciał zabić sąsiada tasakiem i groził jego rodzinie. Sprawca sam zgłosił się na policję (dziennikbaltycki.pl)

Policjanci aresztowali 39-letniego mężczyznę z Gdyni, który podejrzany jest o próbę zabójstwa. Zdarzenie miało miejsce 8 czerwca przy ul. Złotej. Sprawca m.in. zmuszał żonę pokrzywdzonego do zapłaty za przejazd przez jego działkę, a także groził jego rodzinie i spaleniem domu. Może trafić za kratki na resztę życia.

Dnia 8 czerwca policjanci otrzymali zgłoszenie o nieporozumieniu między sąsiadami. Na miejscu ustalono, że 40-letni mężczyzna został zaatakowany przez swojego sąsiada z użyciem tasaka. Sprawca uciekł przed przyjazdem policji.

Dochodzenie wykazało, że tego dnia groził ofierze tasakiem, a w kwietniu przywłaszczył jego konsolę. Z kolei na początku czerwca groził jego rodzinie pozbawieniem życia i spaleniem domu, a także chciał wymusić zapłatę od żony 40-latka za przejazd przez jego działkę.

Śledczy zabezpieczyli nóż i zaczęli monitorować posesję. Użyli również psa tropiącego, jednak nie mogli namierzyć sprawcy.

Dnia 9 czerwca 39-letni sprawca sam zgłosił się na policję. Sąd umieścił go w areszcie na trzy miesiące. Za próbę zabójstwa grozi mu dożywocie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

10-letnia dziewczynka chciała opuścić mieszkanie przez okno. Spadła z drugiego piętra (www.rmf24.pl)

Potok w Zubrzycy Górnej przyjął barwę krwawej czerwieni. Strażacy próbują wyjaśnić to zjawisko (zakopane.naszemiasto.pl)