w

Wilk urządza sobie polowania 200 metrów od szkoły w Uściu Gorlickim. Strażacy apelują o ostrożność (gazetakrakowska.pl)

Strażacy ochotnicy z jednostki w Uściu Gorlickim opublikowali komunikat ostrzegawczy związany z obecnością wilka w centrum wsi Śnietnica. Drapieżnik pojawił się zaledwie kilkaset metrów od szkoły.

Ostrzeżenia przed wilkami na wioskach w regionie gminy Gorlice stają się coraz częstszym przypadkiem. Wcześniej podobne komunikaty pojawiały się w gminach Ropa i Bobowa, a teraz także w gm. Uście Gorlickie, gdzie wilk składa regularne wizyty w centrum Śnietnicy. Zwierzę zostało uwiecznione na filmie.

Lokalna społeczność, w tym również autorka nagrania, donosi o częstych obserwacjach wilka w okolicach Oazy, niedaleko drewnianego mostu na rzece Ropie. Okoliczni mieszkańcy obawiają się o bezpieczeństwo dzieci, które uczęszczają do pobliskiej szkoły.

Okazało się, że wilk urządza sobie polowania zaledwie 200 metrów od placówki edukacyjnej. W związku z tym strażacy apelują o zachowanie ostrożności, szczególnie w przypadku dzieci.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

46-latek zaatakował nożem 16-latka w autobusie z Katowic do Dąbrowy Górniczej (katowice.naszemiasto.pl)

Alarm bombowy w Wojskowej Akademii Technicznej. Przeprowadzono ewakuację i zamknięto budynki (cyberdefence24.pl)