w

Ukradł 15 tys. zł ekspedientce w Krakowie. Wbiegł w ślepy zaułek i został zatrzymany przez obsługę sklepu (gazetakrakowska.pl)

W Krakowie zatrzymano 45-latka, który podejrzany jest o dokonanie rozboju w sklepie niedaleko mostu Dębnickiego. Sprawca szarpał i popychał ekspedientkę, a później zabrał gotówkę w wysokości 15 tys. zł. W trakcie ucieczki trafił na dziedziniec, z którego nie było wyjścia. Został złapany przez pracowników sklepu i aresztowany przez policję.

Dnia 6 kwietnia policja otrzymała zgłoszenie kradzieży w sklepie przy moście Dębnickim. 45-latek zaatakował ekspedientkę, a potem ukradł prawie 15 tys. zł i w panice uciekł tyłem sklepu, wybiegając na zamknięty dziedziniec. Nie widząc żadnego wyjścia z sytuacji, oddał pieniądze pracownikom. Nietrzeźwy mężczyzna został złapany przez obsługę sklepu i przekazany w ręce policji.

Podczas sprawdzania podejrzanego w policyjnej bazie danych funkcjonariusze ustalili, że ma już na swoim koncie historię kradzieży, a swój ostatni czyn popełnił w warunkach recydywy.

Pijany 45-latek został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut rozboju, za co grozi 2-12 lat więzienia. Aczkolwiek w jego przypadku wyrok może być surowszy z uwagi na recydywę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Zabezpieczono 11 mln papierosów bez akcyzy i zatrzymano 10 osób. Skarb Państwa stracił 18 mln zł (dziennikzachodni.pl)

Skandaliczne praktyki pośredników kosztowały Orlen 1,6 mld zł (www.polon.pl)