w

Skandaliczne zachowanie wiceprezydenta Gdańska na wieczorze wyborczym (dziennikbaltycki.pl)

Podczas wieczoru wyborczego Koalicji Obywatelskiej w Gdańsku doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Skandalicznie zachował się wiceprezydent Gdańska, Piotr Grzelak, który publicznie wykrzykiwał obraźliwe słowa, „j*bać PiS”. Pojawiły się pytania, czy takie zachowanie przystoi urzędnikom i politykom tej formacji.

W dniu 15 października o godzinie 21:00 zakończyła się cisza wyborcza po wyborach parlamentarnych, w których zwyciężyła partia Prawo i Sprawiedliwość. Niestety, politycy Koalicji Obywatelskiej ponownie odpowiedzieli chamstwem i brakiem kultury.

W szczególności zwrócono uwagę na Piotra Grzelaka, wiceprezydenta Gdańska, który, trzymając córkę na rękach, wykrzykiwał wulgarne hasła, takie jak „j*bać PiS” i „wypie*dalać”. Zachowanie wiceprezydenta szybko wywołało oburzenie, a Tomasz Rakowski, pełnomocnik PiS w Gdańsku i Sopocie, uznał je za zdemoralizowane i nieodpowiednie dla debaty publicznej.

Z kolei organizatorzy wydarzenia próbowali zagłuszyć skandaliczne okrzyki, wołając „demokracja”. Incydent wywołał oburzenie wśród internautów, którzy wskazali na brak zaprezentowania programu politycznego przez Koalicję Obywatelską oraz nadmierną agresję w debacie publicznej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wyniki exit poll na Lubelszczyźnie. PiS ma spore powody do radości (kurierlubelski.pl)

Świetna frekwencja wyborcza na Pomorzu. Mieszkańcy z wielką ochotą oddawali swoje głosy (dziennikbaltycki.pl)