w

Okradli aptekę i zaatakowali jej pracownika w centrum Krakowa. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji (gazetakrakowska.pl)

Komenda Miejska Policji w Krakowie prowadzi poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży przy użyciu przemocy w aptece przy ul. Królewskiej. Mundurowi apelują o pomoc mieszkańców w identyfikacji sprawców.

Dnia 20 lutego dwaj mężczyźni ukradli produkty z apteki i zaatakowali pracownika, a następnie uciekli z łupem. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji IV w Krakowie. Jak dotąd nie udało się ustalić tożsamości sprawców.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zdjęcia obu mężczyzn, a teraz apelują do społeczności o przekazywanie informacji, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów lub innych danych sprawców.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat podejrzanych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie. Zapewniona jest pełna anonimowość dla osób zgłaszających.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Badania FMS wśród dzieci ze szkół w Katowicach. 30% uczniów ma nadwagę (portal.katowice.pl)

Róża von Thun wykorzystała „sztuczkę” w swoim oświadczeniu majątkowym (businessinsider.com.pl)