w

Gdańszczanin wypadł z drogi i wjechał samochodem do Motławy (esopot.pl)

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w poniedziałek w pobliżu mostu na ul. Olszyńskiej w Gdańsku. Kierowca osobówki stracił panowanie nad wozem i wjechał do Motławy. Na szczęście mężczyzna zdołał sam opuścić pojazd i wyjść na brzeg. Na miejscu pojawili się strażacy, którzy wyciągnęli samochód z wody.

Jak relacjonuje podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, do zdarzenia doszło 11 grudnia około godziny 19:00 niedaleko mostu na ul. Olszyńskiej w Gdańsku. Mężczyzna podróżujący samochodem osobowym marki Jaguar w pewnym momencie zjechał z drogi, wjeżdżając prosto do rzeki Motława.

Według ustaleń policji 33-letni mieszkaniec Gdańska, jadąc ulicą Mostową, nie dostosował prędkości do trudnych warunków na drodze. W związku z tym stracił kontrolę nad jaguarem, a następnie zjechał z drogi, zatrzymując się w wodach Motławy. Kierowca zdołał opuścić pojazd, a o zdarzeniu powiadomił służby.

Na miejscu zjawili się policjanci, strażacy i medycy pogotowia, przystępując do natychmiastowych działań. Mężczyzna nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, a podczas wypadku był trzeźwy. Miał również uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje lekceważące zachowanie na drodze otrzymał mandat na 1500 zł. Jego samochód został wyciągnięty z rzeki przez strażaków.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Lubelski WOMP zakończył budowę dodatkowych obiektów z innowacyjnym sprzętem diagnostycznym (kurierlubelski.pl)

Ojciec i córka z Czernik spędzą kolejne trzy miesiące w areszcie. Są oskarżeni o morderstwo noworodków i kazirodztwo (dziennikbaltycki.pl)