w

Zatrzymano mężczyznę, który podejrzany jest o zgwałcenie 11-letniej dziewczynki w Słupsku (dziennikbaltycki.pl)

W Słupsku doszło do dramatycznej sytuacji, w wyniku której 11-letnia dziewczynka padła ofiarą gwałtu. Jak podaje Prokuratura Okręgowa w Słupsku, podejrzany został już zatrzymany i umieszczony w areszcie tymczasowym na trzy miesiące.

Incydent miał miejsce 3 kwietnia w Słupsku. Jednakże prokuratura nie ujawnia żadnych szczegółów śledztwa ze względu na poufność sprawy.

Podejrzany mężczyzna, który został zatrzymany przez policję, usłyszał zarzut dopuszczenia się gwałtu na 11-letniej dziewczynce. Prokuratura podkreśliła, że podejrzany przyznał się do czynu, ale twierdzi, że był pod wpływem substancji odurzających i nie pamięta przebiegu zdarzenia.

Sąd Rejonowy w Słupsku zatwierdził wniosek prokuratury, w związku z czym mężczyzna został osadzony w areszcie tymczasowym na 3 miesiące.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

25-letnia Ukrainka masowo podrabiała dokumenty na łączną wartość 14,5 mln zł (wydarzenia.interia.pl)

Mieszkańcy Zakopanego oburzeni zachowaniem turystów. Nocne libacje pod gołym niebem i głośna muzyka (zakopane.naszemiasto.pl)