w

Mieszkańcy Zakopanego oburzeni zachowaniem turystów. Nocne libacje pod gołym niebem i głośna muzyka (zakopane.naszemiasto.pl)

Ciepła pogoda sprawia, że w Zakopanem rozpoczyna się sezon na nocne libacje pod chmurką. W ubiegły weekend policjanci przeprowadzili 102 interwencje, w tym 17 związanych z zakłócaniem ciszy nocnej.

Podczas minionego weekendu tatrzańscy policjanci nie mogli narzekać na brak pracy. W sumie podjęli aż 102 interwencje, z których 41 przeprowadzono tylko w sobotę wieczorem. Wiele z nich dotyczyło zakłócania ciszy nocnej – imprezowanie przy głośnej muzyce i nadmierne spożycie alkoholu.

Mieszkańcy, poirytowani hałaśliwymi grupkami, skarżyli się, że nie mogą spędzić wieczoru w spokoju i że nie mają możliwości zaśnięcia w takich warunkach.

W trakcie interwencji zatrzymano też pijanego kierowcę, który wydmuchał 0,9 promila. A następnie trafili na pijanego turystę, który wpadł do potoku w Zakopanem. Okazało się, że jest poszukiwany przez prawo.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

4 komentarze

Zatrzymano mężczyznę, który podejrzany jest o zgwałcenie 11-letniej dziewczynki w Słupsku (dziennikbaltycki.pl)

Przechodzień znalazł ciało mężczyzny na os. Tysiąclecia w Katowicach (katowice.naszemiasto.pl)