w

Śmierć 18-latki w Kobylej Górze. Dzień wcześniej zgłosiła się do szpitala, ale odesłano ją do domu (www.rmf24.pl)

Do tragicznego zdarzenia doszło w Kobylej Górze (Wielkopolska), gdzie 18-latka nagle straciła przytomność, przebywając na swojej posesji. Młoda kobieta zmarła kilka godzin później w szpitalu. Należy zaznaczyć, że dzień wcześniej poszukiwała pomocy na nocnym dyżurze szpitala w Ostrzeszowie, ale odesłano ją do domu.

W niedzielę rano, tuż przed godziną 8:00, dziewczyna niespodziewanie straciła przytomność na terenie posesji w Kobylej Górze. Mimo intensywnych wysiłków ratowników, którzy prowadzili resuscytację przez ponad godzinę, pacjentce nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Po zdarzeniu 18-latka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu, gdzie niestety zmarła na oddziale ratunkowym.

Według relacji dziennikarza z portalu społecznościowego Ostrow24ok, dzień wcześniej dziewczyna zgłosiła się na nocną zmianę w ostrzeszowskim szpitalu z powodu złego samopoczucia. W rezultacie lekarze odesłali ją do domu, co – zdaniem matki – było błędem z ich strony.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Drugi napad na tę samą aptekę we Wrocławiu w ciągu dwóch tygodni (gazetawroclawska.pl)

Brutalny rozbój w Świnoujściu. Okradli kobietę z telefonu i biżuterii, i próbowali zabrać wózek inwalidzki (gs24.pl)