w

Przedszkole w Krakowie poszukuje tłumacza pięciu języków afrykańskich za minimalne wynagrodzenie (www.polsatnews.pl)

W Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Jest to oferta pracy dla osób, które biegle posługują się językami afrykańskimi, takimi jak zulu, ndebele, shona, tswana i sotho. Warto dodać, że wymagania w tym zawodzie są wysokie, ale wynagrodzenie jest minimalne.

Ogłoszenie informuje, że lokalne przedszkole międzynarodowe i żłobek poszukują tłumacza, który posługuje się językami afrykańskimi. Wymagania obejmują płynne władanie pięcioma językami południowoafrykańskimi, co – prawdę mówiąc – może znacznie ograniczyć grupę osób chętnych na to stanowisko.

Co więcej, pracodawca stawia wysokie wymagania, oczekując nie tylko znajomości języków, ale także umiejętności pracy z dziećmi i posiadania minimalnego wykształcenia. Jednak problem tkwi w tym, że proponowane wynagrodzenie jest niewielkie – ponad 4200 zł brutto. Na dodatek pracodawca nie pokrywa też ewentualnych kosztów przyjazdu do Polski ani zakwaterowania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

19 komentarzy

Mieszkańcy Katowic zmagają się z podwyższonym poziomem dwutlenku azotu (tvn24.pl)

Afera wizowa: Rząd PiS zamierzał przyjmować 800 tys. pracowników rocznie z Afryki i Azji (espresso.com.pl)