w

Policja natrafiła na dramatyczną sytuację u samotnego sąsiada. Nietypowy wypadek w łazience (gazetalubuska.pl)

Mieszkańcy zaniepokoili się samotnym sąsiadem, ponieważ od pewnego czasu nie mogli go spotkać. Wezwali policję, która zastanawiała się, co mogło się z nim stać. Kiedy policjanci wkroczyli do jego domu, odkryli dramatyczną sytuację.

Policja zareagowała na wezwanie sąsiadów w środę, 12 lipca. Sąsiedzi poinformowali, że martwią się o samotnie mieszkającego mężczyznę, który nie pokazywał się od trzech dni i nie odpowiadał na telefony. Po wejściu na posesję policjanci usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące z domu. Znaleźli mężczyznę leżącego na schodach, z zaklinowaną nogą w drzwiach łazienki. Pomieszczenia były zalane wodą, która lała się po schodach.

Policjanci uwolnili go z tarapatów, a następnie przenieśli na łóżko i wezwali karetkę pogotowia. Mężczyzna był bardzo osłabiony i wyczerpany. I nawet nie pamiętał, jak długo był unieruchomiony. Przeżył dzięki temu, że pił cieknącą po schodach wodę. Ratownicy medyczni zdecydowali o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala. Natomiast strażacy, którzy również przybyli na miejsce zdarzenia, odcięli dopływ wody i wyłączyli prąd w budynku.

Poślizgnął się w łazience i złamał umywalkę

Okazało się, że wypadek miał miejsce w łazience, gdy mężczyzna wychodził z wanny. Chwytając się umywalki, przewrócił się i ją złamał, co spowodowało wyciek wody i znaczne zniszczenia.

Ta interwencja przypomina nam o konieczności zachowania ostrożności również w naszych własnych domach. Należy rozmawiać o potencjalnych zagrożeniach z bliskimi, którzy mieszkają sami, a także sprawdzić, czy można zwiększyć bezpieczeństwo w ich domach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Premier Morawiecki w Łobzie. Zapowiedź budowy kolejnych żłobków w Polsce (gs24.pl)

Ministerstwo Kultury wspiera polskie zabytki w ramach programu odbudowy. 205 mln zł dla 357 obiektów z woj. lubelskiego (kurierlubelski.pl)