w

Okropny fetor na klatce schodowej przy ul. Zielone Wzgórze. Źródło smrodu zszokowało lokatorów (kurierlubelski.pl)

Na klatce schodowej przy ulicy Zielone Wzgórze unosił się okropny smród, który coraz bardziej niepokoił mieszkańców. Z racji tego lokatorzy budynku postanowili powiadomić o sytuacji funkcjonariuszy policji. Jak się okazało, mieszkanie, z którego wydobywał się fetor, było zanieczyszczone licznymi psimi odchodami.

Mieszkańcy opowiadają, że na klatce pojawił się intensywny fetor, który mógł wskazywać, że w jednym z lokali doszło do zgonu. Zaniepokojeni lokatorzy zgłosili sprawę do administracji, która nie mogła skontaktować się z właścicielem mieszkania. W związku z tym sprawa trafiła na policję.

Do akcji oddelegowano policjantów i strażaków, którzy zamierzali siłą wejść do mieszkania, gdzie unosił się wspomniany smród. Jednak nie było to potrzebne, ponieważ drzwi otworzyły im dwie osoby, które wynajmowały ten lokal. W środku władze natrafiły na duże ilości odchodów, które pochodziły od dwóch mniejszych psów. Zwierzęta nie wyglądały na zaniedbane.

Mieszkanie było tak zanieczyszczone, że odchody w pomieszczeniach były widoczne już na samym wejściu. W rezultacie osoby wynajmujące lokal zobowiązały się do posprzątania fekaliów.

Jeden z mieszkańców, zaniepokojony warunkami dla psów, postanowił zgłosić to fundacji ochrony praw zwierząt. Dodał też, że lokatorka mieszkania powiedziała mu, że to nie jego sprawa, co ona robi u siebie za zamkniętymi drzwiami.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Płk SG Monika Musielak z awansem na komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej (gazetalubuska.pl)

Gdańsk planuje rewitalizację placu Wałowego w 2025 roku. Prace miały rozpocząć się 15 lat temu (dziennikbaltycki.pl)