w

Podpalenie mieszkania w kamienicy w Malborku. Podejrzany jest już w rękach policji (dziennikbaltycki.pl)

Policja zatrzymała 34-letniego mężczyznę w związku z pożarem, który miał miejsce w Malborku przy ul. Jagiellońskiej. Do zdarzenia doszło 13 maja w godzinach nocnych. Według wstępnych ustaleń ogień został celowo podłożony.

Pożar w mieszkaniu na drugim piętrze kamienicy zauważono w poniedziałek po godzinie 2:00. Akcja gaśnicza trwała około trzech godzin.

Z powodu pożaru z budynku ewakuowano 18 osób. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Po zakończeniu działań gaśniczych na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki.

Funkcjonariusze ustalili, że przyczyną pożaru było podpalenie. W związku ze sprawą zatrzymano 34-letniego mężczyznę, który nie był mieszkańcem tej kamienicy. Obecnie policja ustala motyw jego działania.

Zgodnie z prawem osoba powodująca sytuację, która zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w wielkich rozmiarach, taka jak podpalenie, może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

15-latek wynajął samochód na minuty na cudze dane. Uciekając przed policją, uderzył w radiowóz (www.rmf24.pl)

Służby ratunkowe ćwiczyły ewakuację turystów z wagonika kolejki na Kasprowy Wierch (zakopane.naszemiasto.pl)