w

28-latek śmiertelnie pobił 36-latka w Sulechowie. Usłyszał już zarzuty w swojej sprawie (gazetalubuska.pl)

28-letni mężczyzna został aresztowany przez sulechowskich policjantów pod zarzutem śmiertelnego pobicia 36-latka. Atak miał miejsce 10 kwietnia, a ofiara zmarła trzy dni później z powodu odniesionych obrażeń.

28-latek podejrzany o śmiertelne pobicie 36-letniego mężczyzny został umieszczony w areszcie na okres trzech miesięcy. Dnia 10 kwietnia w Sulechowie podejrzany dopuścił się brutalnego ataku pod domem 36-latka, gdzie zaatakował go pięściami i dotkliwie bił po głowie. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie zmarł trzy dni później.

Prokuratura Rejonowa w Świebodzinie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 36-latka, ustalając dokładną przyczynę tego agresywnego ataku. 28-latek oskarżony jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który w efekcie doprowadził do śmierci ofiary.

Sąd Rejonowy w Świebodzinie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Za popełnione czyny może otrzymać karę od 5 lat do dożywocia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sąd uznał przeszukanie siedziby ZBiLK w Szczecinie za niezgodne z prawem (gs24.pl)

Lublin przeznaczy prawie 57 tys. zł na stypendia dla ponad 130 młodych artystów (kurierlubelski.pl)